Bilka Giyim

0 +
Yıllık Deneyim

Hakkımızda

Şirket Profilimiz

2019 yılında faaliyete geçen firmamız Burak Kaan KARAHAN tarafından İstanbul’da Bilka Giyim olarak triko sektöründe Dünya’nın önde gelen triko üreticilerinden biri olarak hizmet vermektedir.

Kurulduğu günden bu yana en yeni teknoloji, bilgi, tasarım ve modayı harmanlayarak geleceğin moda anlayışını bugüne uygulayabilen, güçlü, yenilikçi ve profesyonel ekibi ile birlikte, modaya yön veren uluslararası markalara, kadın, erkek ve çocuk trikoları tasarlayıp iplikten alıp koli teslim şeklinde bitmiş ürün satışı yapmaktadır.

Triko piyasasın da yenilikçi ve vizyoner bir bakış açısına sahip olan firmamız, müşterilerimizin ihtiyaçlarına odaklanmayı ve çözüm ortağı olarak çalışmayı benimsemiştir.

Visit Us

6235 Walter Common, Port Abe
Alabama 54890

Contact

textiln@mail.com
+1 (234) 567 890

Bilka Giyim'li Olmak

Biz Bilka Giyim ailesi olarak her zaman geliştirmeye açık, amatör ruhu kaybetmeden, profesyonel yaklaşımla kuruluşumuzun amaç ve hedefleri doğrultusunda çalışırız. İş etiği kurallarına uymayı birbirimize olan saygının ifadesi olarak düşünürüz.

  • DOĞRUCULUK

İkili ilişkilerimizde ve üretim süreçlerimizde doğruculuk öncelikli kuralımızdır. Etkileşimde olduğumuz tüm paydaşlarımızla şeffaf ilişkiler kurarız.

  • DAİMİ FİRMA VE YAŞATAN İLİŞKİLER KURMAK

Düzenimizin sürekli ayakta kalması için ilişkilerimizi, etrafımızı, üretim süreçlerimizi ve çözüm seçeneklerimizi güncelliyor ve koruyoruz.

  • İLKELİ OLMAK

Hedeflerimiz için hangi yolun doğru olduğundan emin olarak, yılmadan, azimle ve bilinçle adım atmaya ve ilerlemeye devam ederiz.

  • AÇIK SÖZLÜ OLMAK

Açık sözlü olmanın her zaman güç kattığına inanırız. Tüm çalışanlarımızın düşündüğünü söyleyebilecek, aktarabilecek sistemler kurar ve inisiyatif kullanabilecekleri çalışma ortamları sağlarız.

  • RAKİPLERİMİZE SAYGI DUYARIZ

Rakiplerimizin kurumsal uygulamaları, ürünleri veya herhangi bir yaklaşımları hakkında yalan beyanda bulunmaz, asılsız söylemlerden kaçınırız. Onlara saygı duyar, rekabetin getirdiği faydalı unsurlardan dersler çıkarırız.

  • GURUR DUYULAN ŞİRKET OLMAK

Tüm çalışan ve iş ortaklarımızla yarattığımız, ortaya koyduğumuz sonuçları paylaşır ve kutlarız. Gururluyuz çünkü ürünlerimiz tüm dünya da insanları mutlu eder.

  • GİZLİLİK

Kurumumuz için çalışanlarımızın ve tüm paydaşlarımızın özel bilgilerinin korunması önemlidir. Özellikle ticari sırlar, gizli bilgiler, süreçlerimize ait detaylar gibi mahremiyet gerektiren alanların korunmasına mutlak öncelik veririz.

  • SORUMLU VATANDAŞLIK

Bilka Giyim çalışanları ülkemizin ve iş ortaklığı yaptığımız firmaların bulunduğu ülkelerin beklentilerini karşılar ve toplumumuzu daha iyiye taşımak için çaba sarf eder.

  • ÇIKAR ÇATIŞMASI

Bilka Giyim için çıkar çatışması çalışanlarımızın görevlerini icra etmelerini etkileyecek olan kendilerine, müşterilerine, tedarikçilerine ve harici kuruluşlara maddi veya maddi olmayan çıkar sağlama çabalarını ifade eder.

Bilka Giyim’de böyle bir durum asla kabul edilemez. Şirketimizin prestiji ve marka değeri mutlak gözetilir.